ZOFINO

ZOFINO Rad – Poduszka do siedzenia

129,00 

Poduszka w kształcie pierścienia zapewni stabilność oraz zmniejszy dyskomfort przy równomiernym rozłożeniu nacisku w trakcie wielogodzinnego siedzenia, przy okazji pozwalając użytkownikowi przyjąć prawidłową pozycję. Ze względu na otwór unikalna konstrukcja dopasowuje się doskonale do ciała, przez co nie uciska bolących miejsc w okolicach kości ogonowej i dolnych partii kręgosłupa. Zapobiega ona także tworzeniu odleżyn w przypadku osób długotrwale unieruchomionych.

Availability: Na stanie

SKU: BF00000411 Kategoria:

Siedzący tryb towarzyszy Ci przez cały dzień? Większość czasu spędzasz na krześle biurowym, fotelu samochodowym czy kanapie w swoich przytulnych czterech kątach? Zauważasz, że brak aktywności pozycji odbija się na Twoim zdrowiu i samopoczuciu? Nie masz bladego pojęcia, co z tym zrobić? Marka ZOFINO ma świetną propozycję, która rozwiąże ten problem, a jest nią okrągła poduszka ortopedyczna RAD. Powstała ze specjalną dedykacją dla tych, którzy są zmuszeni do przyjęcia pozycji siedzącej przez wiele godzin w ciągu dnia. Jest ona przeznaczona dla osób pragnących zadbać o profilaktykę i osób potrzebujących nieocenionego wsparcia po operacji hemoroidów czy dla kobiet po porodzie. To też pewnego rodzaju ukojenie dla osób zmagających się z bólami w okolicy pośladków i odbytu.

Poduszka w kształcie pierścienia zapewni stabilność oraz zmniejszy dyskomfort przy równomiernym rozłożeniu nacisku w trakcie wielogodzinnego siedzenia, przy okazji pozwalając użytkowniku przyjąć prawidłową pozycję. Ze względu na otwór unikalna konstrukcja dopasowuje się doskonale do ciała, przez co nie uciska bolących miejsc w okolicach kości ogonowej i dolnych partii kręgosłupa. Zapobiega ona także tworzeniu odleżyn w przypadku osób długotrwale unieruchomionych.

Inteligentne podparcie w trakcie siedzenia zapewni poduszka ortopedyczna RAD z pamięcią kształtu. Wykonana została z wysokoodbojnej pianki elastycznej poliuretanowej PU o gęstości około 60 kg/m3, którą cechuje wysoka wytrzymałość na obciążenia i rozciąganie. Po każdym użyciu szybko powraca do swojej pierwotnej formy.

Poszewka z tkaniny oddychającej 3D o bardzo dobrej przepuszczalności powietrza i minimalnym pochłanianiu wilgoci zapobiega powstawaniu odparzeń i podrażnień skóry. Wysokiej jakości siatka dystansowa idealnie naciąga się na piankę, a jej faktura jest niezwykle przyjemna w dotyku. Dzięki praktycznej zakładce można łatwo zdjąć poszewkę i wyprać.

Okrągła poduszka znakomicie nadaje się do krzeseł biurowych, foteli samochodowych, łóżek, sof, a także do wózków inwalidzkich czy na podłogę. Idealne rozwiązanie do wygodnego siedzenia w czasie ciąży. Produkt pochodzi z Polski.

Wymiary poduszki:        44 cm x 39 cm x 8 cm
Wymiary otworu:            15 cm x 13 cm

Skład produktu:

Poszewka:                        100% Poliester
Wypełnienie:                   pianka poliuretanowa PU
Gęstość pianki:               około 60 kg/m3