ZOFINO

ZOFINO Lit – Poduszka do leżenia na boku

89,00 

Marka ZOFINO proponuje poduszkę ortopedyczną LIT, która zapewni spokojny i długi sen oraz zdrowy kręgosłup. Jest ona dedykowana przede wszystkim dla osób, które borykają się z bólami kręgosłupa, pleców, bioder, stawów i kostek.

Zwykle rano doskwierają Ci bolesne i częste dolegliwości? Wpływają one na Twoje funkcjonowanie w ciągu dnia – masz m.in. złe samopoczucie czy trudności z pamięcią i koncentracją? Szukasz pomysłu, jak ten problem rozwiązać? Aby temu zaradzić, marka ZOFINO proponuje poduszkę ortopedyczną LIT, która zapewni spokojny i długi sen oraz zdrowy kręgosłup. Jest ona dedykowana przede wszystkim dla osób, które borykają się z bólami kręgosłupa, pleców, bioder, stawów i kostek.

Ta ergonomiczna poduszka z dwiema wysokościami ukoi nieprzyjemne bóle przeszkadzające w codziennym funkcjonowaniu, zwiększy poziom komfortu snu oraz przyniesie odpoczynek i relaks. Użytkownik, leżący na boku, z włożoną poduszką między kolanami, uzyska anatomicznie poprawną pozycję i podparcie dla nóg. Jej wyprofilowany kształt dostosuje się w naturalny sposób do bioder i kręgosłupa, zapewniając jego prawidłowe wyrównanie i likwidując późniejszy dyskomfort. Redukuje tym samym napięcie w obrębie stawu biodrowego i kolanowego. Po przebudzeniu osoba, która korzystała z tej poduszki, przestanie zmagać się z dręczącymi schorzeniami. Produkt ten jest polecany każdemu oraz kobietom w ciąży w szczególności pod plecy.

Mimo niewielkiego rozmiaru poduszka ZOFINO posiada niezwykle szerokie spektrum zastosowań.

Jest ona naprawdę pomocna w zwalczaniu uciążliwych dolegliwości m.in.:

  • przyniesie nieocenioną ulgę dla zmęczonych i ciężkich nóg,
  • zmniejszy obrzęk opuchniętych nóg i poprawia krążenie,
  • zapewni komfortowe podparcie głowy,
  • redukuje uciążliwy ból pleców,
  • pozwoli kobietom w ciąży utrzymać prawidłową pozycję do snu.

Poduszka możne być używana też jako atrybut przydatny w różnych codziennych sytuacjach, m.in. do ćwiczenia jogi, leżenia na kanapie czy spania.

Komfort, wysoka jakość wykonania, bogactwo właściwości prozdrowotnych i poręczny rozmiar są to cztery główne cechy, które wyróżniają poduszkę ZOFINO LIT spośród produktów konkurencyjnych na rynku międzynarodowym. Produkt został uszyty z wysokiej jakości materiałów potwierdzonej znakiem Standard 100 by Oeko-Tex- Klasa I. Wysokoelastyczna pianka, z której wykonano wypełnienie produktu, reaguje na wagę użytkownika, a pod wpływem temperatury nagrzewa ciało, przez co mięknie i działa relaksująco na mięśnie, zapewniając użytkownikowi bardziej komfortowy wypoczynek. Wierzchni pokrowiec wykonano głównie z połączenia dwóch miękkich i przyjemnych w dotyku tkanin – przędzy bambusowej i wiskozy. Jego spodnia powierzchnia została podbita poliestrem. Pokrowiec wyposażono dodatkowo w zapięcie na zamek błyskawiczny, które umożliwi utrzymanie go w czystości.

Bambus jako materiał przyjazny dla środowiska naturalnego ma właściwości termoregulacyjne, dzięki czemu utrzymuje komfort cieplny, zapobiega przegrzaniu, oddycha i znakomicie odprowadza wilgoć. Jego naturalne włókna cechuje hipoalergiczność, bakteriobójczość oraz antygrzybiczność. Dzięki temu poduszka jest odpowiednim wyrobem tekstylnym dla osób zmagających się z reakcjami skórnymi.

 

Wymiary: 24 cm x 15 cm x 16 cm

Materiał wierzchni: 15% Bambus, 15% Wiskoza, 70% Poliester

Wypełnienie: Pianka wysokoelastyczna 40 kg/m3

Kolor: Biały

Produkcja: Polska

Wymiary35 × 24 × 16 cm