ZOFINO

ZOFINO Argon – Poduszka na ból kręgosłupa

159,00 

Produkt przeznaczony dla śpiących na boku i na plecach. Zalecany osobom mającym problem z bólami ramion czy kręgosłupa. Poduszka poprzez swój profilowany kształt dopasowuje się do kształtu głowy i karku. Zapewnia to odpoczynek w naturalnej pozycji. Materiały użyte w poduszce posiadają właściwości antyalergiczne oraz hipoalergiczne zapobiegające alergiom. Przędza bambusowa jest również bakteriobójcza i antygrzybiczna.

ZOFINO to nowa marka sygnująca linię produktów przeznaczonych dla osób zmagających z problemami bólu kręgosłupa czy ramion, a także dla wszystkich, którzy cenią wygodę i komfort podczas snu oraz odpoczynku. W skład oferty marki wchodzą lecznicze materace oraz poduszki, m.in. poduszka ARGON dla osób śpiących na plecach i boku.

Produkty wykonywane są z materiałów najwyższej jakości pochodzących od europejskich dostawców. Wykorzystane do produkcji materiały posiadają właściwości antyalergiczne dzięki czemu są idealną propozycją dla alergików i osób mających wrażliwą skórę. Produkty ZOFINO zalecane są dla osób, które potrzebują zachować podczas snu pozycję terapeutyczną. Jakość produktów potwierdza certyfikat Oeko-Tex Standard 100 – Klasa I. Markę wyróżnia jakość produktów oraz dbałość o klienta i jego potrzeby. Misją firmy jest dostarczanie swoim odbiorcom najlepszych produktów, które spełnią ich najściślejsze wymagania. Poduszka ZOFINO ARGON wykonana jest z antyalergicznych materiałów. W jej skład wchodzą materiały takie jak przędza bambusowa, wiskoza, poliester, bawełna, a także wysokoelastyczna pianka poliuretanowa. Bambus jest włóknem przyjaznym dla środowiska naturalnego, nie gromadzi kurzu ani roztoczy. Zalecany jest dla osób ze skórą wrażliwa podatną na podrażnienia. Użyta w poduszce pianka poliuretanowa jest materiałem o właściwościach antyalergicznych, dzięki czemu zapobiega gromadzeniu się w niej roztoczy.

Wszystkie wykorzystane w produkcji materiały są wolne od niebezpiecznych substancji chemicznych co potwierdza posiadany przez produkt certyfikat. Produkt przeznaczony do czyszczenia w pralce, w temperaturze 40 stopni Celcjusza, suszenie powinno odbywać się w pozycji rozłożonej. Poduszki nie należy prać chemicznie, chlorować ani prasować. Produkt wytworzony w Polsce.

Wymiary:

  • Szerokość: 55 cm
  • Długość: 35 cm
  • Wysokość 12 cm i 9 cm
  • Wymiary mogą się różnić o +/- 3 cm

SKŁAD:

  • Rdzeń: pianka poliuretanowa wysokoelastyczna
  • Skład wewnętrznej poszewki: 100% Bawełna
  • Skład zewnętrznej poszewki: 15% Bambus, 15% Wiskoza, 70% Poliester