ZOFINO

Kołdra obciążeniowa dla dziecka

Kołdra obciążeniowa dla dziecka – leczniczy sen

Kołdra obciążeniowa dla dziecka to produkt, który warto kupić pociechom o nadmiernym rozdrażnieniu i obniżonym poziomie koordynacji ruchowej. Kołdra obciążeniowa dla dziecka może być również używana przy wielu zaburzeniach psychofizycznych, m.in. ADHD czy zespół Downa. Jest też wsparciem w walce z brakiem koncentracji, stresem czy lękiem.

Jak działa kołdra obciążeniowa dla dziecka?

Kołdra obciążeniowa dla dziecka poprawi jakość snu. Zadaniem kołdry jest stymulowanie receptorów układu proprioceptywnego poprzez delikatny nacisk na ciało. Dzięki obciążeniu towarzyszące dziecku uczucie niepokoju i stresu zmaleje, a organizm będzie gotowy na spokojny sen.

Warto – po uzgodnieniu z terapeutą – stosować kołdrę obciążeniową dla dziecka, ponieważ przynosi ulgę i poprawę zdrowia w obszarze, m.in.
● zmniejszenia nadpobudliwości,
● komunikacji werbalnej i niewerbalnej,
● koncentracji i uwagi,
● relaksu i odprężenia.

Z jakich materiałów jest uszyta kołdra obciążeniowa dla dziecka?

Materiały wykorzystanie do uszycia kołdry obciążeniowej dla dziecka są przyjazne i bezpiecznie dla zdrowia dziecka. 100% bawełna jest najlepszą tkaniną dla tego produktu, ponieważ ma odpowiednie właściwości antyalergiczne i termoregulacyjne, a także idealnie pochłania wilgoć. W kołdrze obciążeniowej dla dziecka nie może zabraknąć szklanych kulek w specjalnie zaprojektowanych „mini kieszonkach” na jej wewnętrznej stronie. System ten sprawia, że kulki nie przemieszczają się w środku i dzięki temu spełniają właściwie swoją funkcję.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3