ZOFINO

Przyłbica

Przyłbica – skuteczna ochrona twarzy

Przyłbica to rodzaj nowoczesnej osłony osobistej na twarz, która ma szerokie zastosowanie w wielu zawodach. Jej zadaniem jest ochrona oczu, ust i nosa przed zanieczyszczeniami, cieczami, zakażeniem drogą kropelkową i urazami mechanicznymi.

Przyłbica to także bezpieczna alternatywa maseczki ochronnej na twarz, która pozwala na swobodniejsze oddychanie. Przeznaczona jest do wielokrotnego użytku, niemniej nie należy zapominać o jej regularnej dezynfekcji. Dobrze dobrana przyłbica jest przede wszystkim wygodna i lekka. Jej ergonomiczny kształt nie uciska głowy ani nie ogranicza pola widzenia oraz swobody ruchów podczas wykonywanych czynności.

Z jakich materiałów wykonana jest przyłbica?

Przyłbica wykonana jest z wysokiej jakości przezroczystych tworzyw sztucznych jak na przykład poliwęglan, PLEXI, PET czy PCV. Materiały te są zamiennikami szkła, które są odporne na stłuczenie. Konstrukcja takiej przyłbicy nie jest wcale skomplikowana, ponieważ składa się jedynie z dwóch elementów. Przezroczysta tarcza ochronna przymocowana jest do opaski, którą nakłada się na głowę. Wielostopniowa regulacja paska umożliwia dostosowanie przyłbicy do rozmiaru głowy użytkownika. Przyłbica pasuje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Jeśli szukasz solidnie wykonanej przyłbicy dla siebie, pociechy, bliskich czy pracowników, to dobrze trafiłeś! W naszym sklepie internetowym Zofino znajdziesz różne rodzaje i modele przyłbic, dzięki czemu możesz dopasować je do swoich potrzeb.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4