ZOFINO

ZOFINO Maska ochronna na twarz 3 Sztuki – Lamy

59,00 

Misją marki ZOFINO jest dbanie o zdrowie klientów. Dlatego gama produktów jest idealną propozycją dla osób, które potrzebują czuć się bezpiecznie. Maseczkę tworzy warstwa bawełny, oraz dwie warstwy włókniny polipropylenowej.

Dostępność Na stanie

Maska ZOFINO uszyta została ze 100% materiału bawełnianego o gramaturze 125g/m2 oraz 2 warstw 100% cienkiej włókniny polipropylenowej. Maska posiada zakładki – dobrze układa się na każdej twarzy i dokładnie okrywa górne drogi oddechowe. Zauszniki zostały wykonane z elastycznej gumy dzięki czemu założenie i ściągnięcie maseczki jest bardzo proste.
Produkt został stworzony z myślą o ludziach szczególnie narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Przeznaczona dla osób zdrowych oraz przeziębionych którzy nie chcą narażać innych na zarażenia. Głównym zadaniem maseczki jest ochrona płuc przed pyłem i kurzem.

Kiedy używać maseczki? Maseczka chroni Ciebie jak i Twoje otocznie. Zmniejsza ryzyko zarażenia, więc powinno się jej używać głównie podczas przebywania w miejscach publicznych, gdzie ryzyko zachorowania jak i zarażenia innej osoby jest największe. Doskonale sprawdzi się podczas spaceru czy przejażdżki rowerowej w dni kiedy alerty smogowe informują o słabej jakości powietrza, oraz w letnie wietrzne dni kiedy po ulicach hula kurz.

Jak dbać o swoją maseczkę? Maseczka jest wielorazowa, co pozwala na jej pranie w temp. 60 stopni, oraz prasowanie gorącą parą lub delikatnym programem żelazka. Maseczkę powinno przechowywać się w miejscu niedostępnym dla innych, nie należy jej pożyczać. Jedna maseczka powinna być używana przez 1 osobę.
Nie zaleca się używania się maseczki dłużej niż 3h bez przerwy ponieważ zgromadzona wilgoć może skutkować namnażaniem się bakterii.

Bawełna użyta w produkcji nie utrudnia oddychania, jest hipoalergiczna. Posiada certyfikat Standard 100 by OEKO-TEX, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych

Wymiary:
Maseczka złożona: 18×8 (+/- 0,5 cm)
Maseczka rozłożona: 18×17 cm (+/- 0,5 cm)

Skład:
100% Bawełna
100% Włóknina polipropylenowa