ZOFINO

ZOFINO Maska ochronna na twarz 10 Sztuk – Biały w czarne kropki

169,00 

Dzięki zausznikom idealnie przylega do twarzy, zapewniając w ten sposób komfort noszenia. Nie spada – ciągle trzyma się na tym samym poziomie. Z większą łatwością można w niej oddychać, dlatego można nosić ją przez dłuższy czas.

Availability: Na stanie

Maska ZOFINO uszyta została ze 100% materiału bawełnianego o gramaturze 125g/m2 oraz 2 warstw 100% cienkiej włókniny polipropylenowej. Maska posiada zakładki – dobrze układa się na każdej twarzy i dokładnie okrywa górne drogi oddechowe. Zauszniki zostały wykonane z elastycznej gumy dzięki czemu założenie i ściągnięcie maseczki jest bardzo proste.
Produkt został stworzony z myślą o ludziach szczególnie narażonych na działanie czynników zewnętrznych. Przeznaczona dla osób zdrowych oraz przeziębionych którzy nie chcą narażać innych na zarażenia. Głównym zadaniem maseczki jest ochrona płuc przed pyłem i kurzem.

Kiedy używać maseczki? Maseczka chroni Ciebie jak i Twoje otocznie. Zmniejsza ryzyko zarażenia, więc powinno się jej używać głównie podczas przebywania w miejscach publicznych, gdzie ryzyko zachorowania jak i zarażenia innej osoby jest największe. Doskonale sprawdzi się podczas spaceru czy przejażdżki rowerowej w dni kiedy alerty smogowe informują o słabej jakości powietrza, oraz w letnie wietrzne dni kiedy po ulicach hula kurz.

Jak dbać o swoją maseczkę? Maseczka jest wielorazowa, co pozwala na jej pranie w temp. 60 stopni, oraz prasowanie gorącą parą lub delikatnym programem żelazka. Maseczkę powinno przechowywać się w miejscu niedostępnym dla innych, nie należy jej pożyczać. Jedna maseczka powinna być używana przez 1 osobę.
Nie zaleca się używania się maseczki dłużej niż 3h bez przerwy ponieważ zgromadzona wilgoć może skutkować namnażaniem się bakterii.

Bawełna użyta w produkcji nie utrudnia oddychania, jest hipoalergiczna. Posiada certyfikat Standard 100 by OEKO-TEX, który jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.

Zadbaj o bezpieczeństwo swoje i Twoich najbliższych

Wymiary:
Maseczka złożona: 18×8 (+/- 0,5 cm)
Maseczka rozłożona: 18×17 cm (+/- 0,5 cm)

Skład:
100% Bawełna
100% Włóknina polipropylenowa