ZOFINO

Maseczki ochronne na twarz

Maseczki ochronne na twarz

Maseczka ochronna na twarz to produkt dla młodzieży i dorosłych, który służy do codziennego użytku w przestrzeni publicznej. Powinna być dobrze wyprofilowana, ponieważ w ten sposób lepiej chroni usta i nos przed kurzem, zimnem i wiatrem. Dziś maseczka ochronna na twarz stanowi też element stylizacji w okresie jesienno-zimowym, bez którego nie warto wychodzić z domu.

W sprzedaży dostępne są zarówno jednorazowe, jak i wielorazowe. Wybór maseczek ochronnych na twarz jest ogromny – każdy ma szansę znaleźć maseczkę, która przypadnie mu do gustu!

Jaką wybrać maseczkę ochronną na twarz?

Maseczka ochronna na twarz uszyta z materiału bawełnianego jest dobrym wyborem w każdej sytuacji. Można jej wiele razy używać, nie zapominając o zachowaniu warunków higieny, czyli o regularnym praniu i dezynfekcji. W naszym sklepie Zofino znajdziesz maseczkę ochronną na twarz, która jest starannie wykonana ze 100% bawełny o gramaturze 125g/m2 i dwuwarstwowej włókniny polipropylenowej.

Przylega szczelnie do twarzy, przez co dokładnie osłania nos i usta. Maseczka ochronna na twarz wyposażona jest w zauszniki, dzięki którym zarówno założenie, jak i ściągnięcie jest bardzo proste. Nie ociera delikatnej skóry twarzy ani nie powoduje dyskomfortu w trakcie jej noszenia.

Nasza maseczka ochronna na twarz Zofino świetnie pełni swoją funkcję, a przy tym jeszcze ładnie wygląda. W naszym asortmencie posiadamy szeroki wybór maseczek, które wyróżniają się stylowymi wzorami i ciekawymi kolorami.

Wyświetlanie 1–24 z 44 wyników