ZOFINO

Akcesoria

Akcesoria ochronne

W sklepie Zofino oferujemy trwałe i praktyczne akcesoria ochronne, jakimi są maseczki ochronne na twarz i przyłbice. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki którym można cieszyć się nimi przez długi czas.

Nasze akcesoria ochronne łączą w sobie funkcjonalność i styl. Cechuje je szerokie spektrum zastosowań – przydadzą się prawie zawsze i do wszystkiego! Akcesoria ochronne są również niezbędnymi i niezastąpionymi elementami odzieży do wykonywania bezpiecznej pracy w wielu branżach.

Praktyczna i stylowa maska

Nasz asortyment obejmuje maseczki ochronne na twarz uszyte ze 100% bawełny i dwóch warstw włókniny polipropylenowej. Wysoką jakość materiałów potwierdza światowy znak wyrobów włókienniczych Standard 100 by Oeko-Tex – Klasa I. Oznacza to, że są one przyjazne i bezpieczne dla skóry użytkownika. Dzięki nim produkt ten może też być przeznaczony dla alergików.

Maseczki chronią usta i nos przed zanieczyszczeniami powietrza w okresie jesienno-zimowym (m.in. smogiem). Warto mieć ją przy sobie, bo może przydać się w każdej sytuacji.

Skuteczna osłona na twarz

Do akcesoriów ochronnych zalicza się również przyłbicę pozwalającą na ochronę całej twarzy. Nie utrudnia ona oddychania ani nie ogranicza widoczności. Przyłbica stanowi też element odzieży roboczej i uniformu służbowego, m.in. w zakładach przemysłowych, szpitalach czy przychodniach.

Przyłbica przydaje się też podczas koszenia trawy w ogrodzie, ponieważ chroni oczy i usta przed pyłkami lub drobnymi fragmentami roślin.

Szeroki wybór wyjątkowych i funkcjonalnych akcesoriów ochronnych w sklepie Zofino zapewni, że znajdziesz u nas produkty spełniające Twoje potrzeby i oczekiwania. Nasze produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, najwyższą jakością materiałów, solidnym wykonaniem oraz dbałością o najdrobniejsze detale. Doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu i wpisują się w aktualne trendy

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników